Voodrilaud

Voodrilaud on Arutehas OÜ põhiliseks ja peamiseks tegevusalaks ja tooteks. Valikus on nii sisevoodrilauad kui välisvoodilauad. Lisaks tuulekastilauad, terrassilauad ja põrandalauad.
Voodrilauad värvime, krundime, lasuurime just Teile sobivat ja vajalikku tooni.  Enamlevinud voodrilaud on olemas kohapeal laos.  Pakume ka transpordi teenust. Hinnad mõistlikud ja tarne kiire.

Küsi kindlasti pakkumist. Helista (+372) 5660 1979 või  kasuta päringuvormi
Meie tehas asub Viljandimaal, Arussaare, Kõo vald 70501 / vaata kaarti 

Miks valida voodrilaud arutehasest?

* Kvaliteetne materjal
* Personaalne lähenemine
* Voodrilauad laos olemas
* Lühikesed tarneajad
* Teostame ehitusliku puidu viimistlust
* Tuletõkke immutust Holz Prof

Voodrilaud, tuntud ka kui laudvooder, on traditsiooniline ja populaarne elumajade ning muude hoonete välisvooder. Voodrilauda saab valmistada erinevatest puiduliikidest, nagu seeder, punapuu ja mänd ning voodrilaud on mõeldud hoonete kaitsmiseks ilmastikuolude eest, lisades samal ajal ka esteetilist atraktiivsust.

Samuti on voodrilaud sobilik materjal majade ja kontorite siseviimistluseks.

Voodrilaua üks peamisi eeliseid on see, et tegemist on loodusliku ja taastuva ressursiga, mis teeb sellest keskkonnasõbraliku valiku. Voodrilaual on ka ainulaadne soojus ja iseloom, mis võib lisada hoonele nii omapära kui ka esteetilist atraktiivsust. Samuti vananeb see väärikalt koos elamuga ja toob välja elamu iseloomu ning on ajastutruu.

Voodrilaua eeliseks on ka see, et seda saab värvida või peitsida vastavalt hoone värviskeemile, mistõttu on see mitmekülgne valik mis tahes arhitektuuristiili jaoks. Lisaks võib puidust laud korraliku hoolduse, näiteks korrapärase puhastamise, värvimise või peitsimise korral vastu pidada aastakümneid.

Voodrilaud vajab aga rohkem hooldust kui mõned muud materjalid, nagu vinüül või alumiinium, ning see on vastuvõtlikum ka mädanemisele, kõverdumisele ja putukakahjustustele. Oluline on valida looduslikult lagunemiskindel puiduliik, näiteks seeder või sekvoia ning kasutada kvaliteetset viimistlust, et kaitsta puitu ilmastikumõjude eest. Õige viimistlusteta, kaitsmata voodrilaud muutub olenemata puiduliigist kiiresti halliks. Samuti on oma osa voodrilaua elueal õigel paigaldamisel- kasutada tuleks valitud kinnitusvahendeid ning jätta vajalik õhuvahe nii soojustuse kui vundamendi vahele.

Üldiselt on voodrilaud silmatorkava välimusega ning samas funktsionaalne võimalus, mis tahes hoone välimuse kaitsmiseks ja täiustamiseks. Õige paigalduse ja hoolduse korral on see vastupidav ja kauakestev valik. Puidust voodrilaud on ideaalne valik neile, kes hindavad puidu loomulikku ilu ja soojust ning soovivad säilitada oma kodu autentsust.