Voodrilaud

Voodrilaud on Arutehas OÜ põhiliseks ja peamiseks tegevusalaks ja tooteks. Valikus on nii sisevoodrilauad kui välisvoodilauad. Lisaks tuulekastilauad, terrassilauad ja põrandalauad. Ja uuendusena ka saematerjal ja höövelprussid.
Voodrilauad värvime, krundime, lasuurime just Teile sobivat ja vajalikku tooni.  Enamlevinud voodrilaud on olemas kohapeal laos.  Pakume ka transpordi teenust. Võimalusel ka üle Eesti. Hinnad mõistlikud ja tarne kiire.

Küsi kindlasti pakkumist. Helista (+372) 5660 1979 või  kasuta päringuvormi
Meie tehas asub Viljandimaal, Arussaare, Kõo vald 70501 / vaata kaarti 

NB! Pealkirjas on esimene mõõt paksus ja teine laius. Mõõdud on antud millimeetrites.

Miks valida voodrilaud arutehasest?

 • Ainult kvaliteetne materjal
 • Voodrilaudu on võimalik osta erinevates mõõtutes
 • Voodrilaudu on saadaval erinevates profiilides
 • Välisvoodrilauad on väga vastupidavad
 • Personaalne lähenemine
 • Voodrilauad laos olemas
 • Lühikesed tarneajad
 • Voodrilaudade hind on mõistlik ja taskukohane
 • Teostame ehitusliku puidu viimistlust
 • Võimalus tellida värvitud voodrilauad
 • Värvimine toimub uue masinaga Ceetec A250
 • Värvitud voodrilaud väga kvaliteetme
 • Võimalik tellida kruntimist ja lasuurimist
 • Tuletõkke immutust Holz Prof
 • Laudade laius 120 mm ja 145 mm
 • Transport üle Eesti

Meie voodrilaudade hind on konkurentsivõimeline ja puidu materjal alati kvaliteetne.

Värvitud ja värvimata voodrilauda on võimalik saada ka väikestest kogustes.

Voodrilauast üldisemalt

Voodrilaud, tuntud ka kui laudvooder, on traditsiooniline ja väga populaarne elumajade, kontorite, talude ning muude hoonete välisvooder. Voodrilauda saab valmistada erinevatest puiduliikidest, nagu seeder, punapuu ja mänd ning voodrilaud on mõeldud hoonete kaitsmiseks ilmastikuolude eest, kuid tänapäeval pole ka mitte tähtis välimys, lisades samal ajal ka esteetilist atraktiivsust.

Samuti on voodrilaud sobilik materjal majade ja kontorite siseviimistluseks. Sisevoodrilaua kohta loe lähemalt siit: Sisevoodrilaud.

Voodrilaua eelised. Puidust voodrilaud

Voodrilaua üks peamisi eeliseid on see, et tegemist on loodusliku ja taastuva ressursiga, mis teeb sellest keskkonnasõbraliku valiku. Voodrilaual on ka ainulaadne soojus ja iseloom, mis võib lisada hoonele nii omapära kui ka esteetilist atraktiivsust. Samuti vananeb see väärikalt koos elamuga ja toob välja elamu iseloomu ning on ajastutruu.

Voodrilaua eeliseks on ka see, et seda saab värvida või peitsida vastavalt hoone värviskeemile, mistõttu on see mitmekülgne valik mis tahes arhitektuuristiili jaoks. Lisaks võib puidust laud korraliku hoolduse, näiteks korrapärase puhastamise, värvimise või peitsimise korral vastu pidada aastakümneid.

Voodrilaua hooldus ja vastupidavus

Voodrilaud vajab aga rohkem hooldust kui mõned muud materjalid, nagu vinüül või alumiinium, ning see on vastuvõtlikum ka välistele ilmateguritele. Samuti mädanemisele, kõverdumisele ja putukakahjustustele. Oluline on valida looduslikult lagunemiskindel ja väga kvaliteetne puiduliik, näiteks seeder või sekvoia ning kasutada kvaliteetset viimistlust, et kaitsta puitu erinevate ilmastikumõjude eest. Õige viimistlusteta (värvimine, kruntimine), kaitsmata voodrilaud muutub olenemata puiduliigist kiiresti halliks ja ebakvaliteetseks. Samuti on oma osa voodrilaua elueal õigel paigaldamisel – kasutada tuleks õigeid ja kvaliteetseid ja täpselt selle töö jaoks valitud kinnitusvahendeid ning jätta vajalik õhuvahe nii soojustuse kui vundamendi vahele. Hea tulemuse saamiseks soovitame alati pöörduda spetsialistide poole kes teavad täpselt mida teha ka kelle on juba vastav kogemus olemas.

Üldiselt on voodrilaud silmatorkava välimusega ning samas funktsionaalne võimalus, mis tahes hoone välimuse kaitsmiseks ja täiustamiseks. Õige paigalduse ja hoolduse korral on see vastupidav ja kauakestev valik. Puidust voodrilaud on ideaalne valik neile, kes hindavad puidu loomulikku ilu ja soojust ning soovivad säilitada oma kodu autentsust.

Voodrilaudade värvimiseks kasutame uut ja kvaliteetset Ceetec A250 masinat. 

Voodrilaud_laudade_värvimine

Tänu sellele masinale on võimalik värvitud voodrilauad saada kätte kiirelt ja soodsa hinnaga. Samas on aga meie värvitud voodrilauad väga kvaliteetsed. Värvitud kvaliteetne laud on ka ilmastikukindlam. Välistingimistesse minev ja väljas kasutatavat voodrilauda on võimalik saada ka krunditult.

Hinnad on kirjas siin: link Nimetuses on laua mõõdud (paksus * laius)

Lisaks sisevoodrilaudadele ja välisvoodrilaudadele pakub arutehas ka kvaliteetseid tuulekastilaudu, terrassilaudu, põrandalaudu ja saematerjali.

Vaata mis lisateenuseid Arutehas OÜ veel pakub:

Lisateenused

Otselingid erinevatele voodrilaudadele ja toodetele:

Välisvoodrilauad
uyvk-profiil
uysk-profiil
tartu-profiil

Sisevoodrilauad
Tuulekastilauad
Põrandalauad
Teraassilauad
Saematerjalid
Lasuurimine
Kruntimine
Transport

Vaata kuidas saab meie juurde sõita:

Sõida meie juurde Tallinnast
Sõida meie juurde Tartust
Sõida meie juurde Pärnust
Sõida meie juurde Narvast
Sõida meie juurde Rakverest