voodrilauad

Hea hinnaga voodrilauad eramajaomanikele ja ehitusettevõtetele

Kodukandi järgi nime saanud Arutehas asub Viljandimaal Arussaare külas, kus alates 2014. aastast oleme pakkunud hea hinnaga kvaliteetset höövelmaterjali fassaadide, terrasside, siseseinte ja põrandate tarbeks. Voodrilauad on ideaalne materjal nii sise- kui välisviimistluseks ja meie juurest saab alati vajaliku koguse kaupa kiirelt kätte, olgu tegemist siis suure hoone või hoopis väikse linnumaja ehitamisega.

Voodrilaudade tööstuslik kruntimine, värvimine ja lasuurimine

Voodrilauad võib toonida vastavalt kliendi soovile kõigi värvikaartide järgi, mis erinevates ehituspoodides saadaval on. Vajadusel oleme abiks sobiva värvitooni valimisel, inspiratsiooni leiab kindlasti ka Arutehase referentside galeriist. Kasutame värvimiseks erinevate tootjate värve ja lasuure, valides värvikatte kliendi eelistustest ning materjali spetsiifikast lähtudes. Teeme koostööd erinevate värvitootjatega ja oskame soovitada nende laiast kaubavalikust õigeid värve nii ilmastikukindlust nõudvate välisvoodrilaudade kui eluruumidesse paigaldatavate sisevoodrilaudade jaoks.

Personaalne teenindus

Iga tellimus vajab hoolikat lähenemist ning objekti eripäradega arvestamist, seetõttu aitame hea meelega kõigis voodrilaudu puudutavates küsimustes ning teeme alati kõik selleks, et klient kaubaga rahule jääks ja edaspidigi saematerjali meie juurest telliks. Kolme aastaga on Arutehas varustanud voodrilaudadega ehitusfirmasid ja erakliente üle Eesti, olles oma missiooniks võtnud kasvada eelistatuimaks ja usaldusväärseimaks voodrilaudade pakkujaks mitte ainult Viljandimaal, vaid ka kõigis teistes Eestimaa nurkades.

Transporditeenus üle Eesti

Värvime suuri ja väikseid koguseid ning hoolitseme transpordi eest, kasutades sõltuvalt koguse suurusest madelautot või autohaagist. Arutehasesse oled alati ka ise kaubaga tutvuma oodatud, täpse asukoha vaatamiseks või kaardi väljatrükkimiseks klõpsa siia.

Hinnapäringutele vastame hiljemalt 2 tööpäeva jooksul ning voodrilauad toome kohale 2 nädala jooksul.

Võta ühendust!

Tootevalikusse kuuluvad sise- ja välisvoodrilauad, terrassilauad, tuulekastilauad ja põrandalauad. Tellida saab erinevaid mõõte ja profiile, valiku tegemiseks tutvu Arutehase tootekataloogiga või küsi lisainfot kontaktivormi kaudu.

Saada meile päring siit või kirjuta oma soovidest aadressil info@arutehas.ee

  • KVALITEETNE MATERJAL

  • VÄRVIMISTEENUS SUURTELE JA VÄIKESTELE KOGUSTELE

  • LÜHIKESED TARNEAJAD

  • TRANSPORT KOJU VÕI EHITUSOBJEKTILE ÜLE EESTI

  • SOODNE HIND

  • LAI VALIK PROFIILE JA MÕÕTE