Välisvoodrilaud

Välisvoodilaud on Arutehas OÜ põhiliseks ja peamiseks tegevusalaks ja tooteks. Valikus on ka sisevoodrilauad . Lisaks tuulekastilauad, terrassilauad ja põrandalauad.
Voodrilauad värvime, krundime, lasuurime just Teile sobivat ja vajalikku tooni. Enamlevinud välisvoodrilauad on olemas kohapeal laos.
Pakume ka transpordi teenust. Hinnad mõistlikud ja tarne kiire.

Küsi kindlasti pakkumist. Helista (+372) 5660 1979 või  kasuta päringuvormi
Meie tehas asub Viljandimaal, Arussaare, Kõo vald 70501 / vaata kaarti 

Välisvoodrilaud on meie põhitoode.

Pakume Arutehas OÜ tootevalikus mitmes profiilis ja tellijale sobiva viimistlusega välisvoodrilauda. Selline laud on levinuim ja harjumuspäraseim fassaadi kattematerjal Eesti kodule. Õigesti viimistletud ja paigaldatud laud on pikaajaline ja vastupidav kodu visiitkaart. Lisaks sellele, et ajalooliselt oleme puitvoodriga harjunud on see looduslik, tervislik ja naturaalne materjal. Puit sulandub hästi meid ümbritsevasse keskkonda ja on silmale soe vaadata.

Välisvoodrilaud annab viimistluseks palju võimalusi: profiilide ja värvigammad suur valik aitab olla nii traditsiooniline kui ka omanäoline, konservatiivne või julge. Ümbrusega kaunilt harmoneeruv, ilusa välisvoodrilauaga viimistletud hoone teenib alati kiitvaid pilke. Välisvoodrilaud on pikaealine kui värvi õigeaegselt värskendada. Rohkem hooldust meie kodusest puidust laud ei vajagi.

Voodrilaud ja selle eelised

Välisvoodrilaua eelised on mitmed. Näiteks lisab ilmekas puitvälisvooder ehitisele väärtust. Lisaks on välisvoodrilauad kõrge kvaliteediga ja tööstuslikult kuivatatud (niiskus 16% +- 2%) ning kvaliteediklass AB. Värvitud voodrilauad on soodsama hinnaga ning tööstusliku värvimise eelised on aja kokkuhoid, keskkonna säästlikkus ning optimaalse paksusega pinnale kandmine, mis tagab parema kvaliteedi ja vastupidavuse.

Välisvoodrilaua paigaldamine

Välisvoodri paigaldusel on mitmeid samme, mida tuleks järgida. Näiteks on oluline kasutada piisavalt paksu voodrilauda, soovitatav paksus on 28 mm³. Lisaks tuleks vältida liiteid ning lõigata voodri alaserv veeninaks (st saagida lapikpinna suhtes u 45kraadise nurga all).

Vastupidavus ja hooldus

Korralikult hooldatud puidust välisvooder võib kesta aastakümneid. Siiski nõuab see suuremat hooldust võrreldes teiste voodri materjalidega. Laua heas seisukorras hoidmiseks peaks seda iga paari aasta tagant uuesti värvima või lakkima, et kaitsta seda niiskuse ja päikesekahjustuste eest.

Regulaarsed ülevaatused on samuti vajalikud, et kontrollida putukate, hallituse ja mädanemise tunnuseid. Kahjustatud lauad tuleb viivitamatult asendada, et vältida edasist kahjustumist

Välisvoodrilaua hind

Puidust voodrilaua hind võib oluliselt varieeruda, sõltuvalt puidu tüübist, voodri stiilist ja paigaldamise kuludest. Üldiselt on voodrilaua hind natukene kallim kui teistel materjalidel.

Välisvoodrilaua ilu ja võlu

Puidust välisvoodrilaud pakub ajatut ja mitmekülgset välimust ja ilu ning õige hoolduse ja hooldamise korral võib see olla pikaajaline valik sinu kodu välimusele.

Lisaks sisevoodrilaudadele ja välisvoodrilaudadele pakub arutehas ka kvaliteetseid tuulekastilaudu, terrassilaudu, põrandalaudu ja saematerjali.

Vaata mis lisateenuseid Arutehas OÜ veel pakub:

Lisateenused

Otselingid erinevatele voodrilaudadele ja toodetele:

Välisvoodrilauad
uyvk-profiil
uysk-profiil
tartu-profiil

Sisevoodrilauad
Tuulekastilauad
Põrandalauad
Teraassilauad
Saematerjalid
Lasuurimine
Kruntimine
Transport

Vaata kuidas saab meie juurde sõita:

Sõida meie juurde Tallinnast
Sõida meie juurde Tartust
Sõida meie juurde Pärnust
Sõida meie juurde Narvast
Sõida meie juurde Rakverest